(012).376.54.37
rw-online@rw-online.pl
solutions
::Oferta firmy::

Oferujemy Państwu nasze usługi w zakresie wdrożeń informatycznych, konsultingu oraz szkoleń z zakresu wykorzystania systemów informatycznych w Państwa działalności. Uczestniczyliśmy w dużych wdrożeniach, i posiadamy wiedzę niezbędną ku temu, aby pomóc Państwu w znalezieniu skutecznych rozwiązań. Zapraszamy do lektury opisu naszych relacji z klientami, który znajdą Państwo tutaj.

Nasza oferta obejmuje w szczególności:


Systemy wspomagające obsługę klientów

Jeżeli potrzebują Państwo systemu, który uporządkuje i przyspieszy obsługę klientów, naszą ofertę kierujemy właśnie do Państwa. Dostarczamy rozwiązań ściśle dostosowanych do Państwa specyfiki, przygotowywanych na podstawie uzgodnionej bezpośrednio z Państwem specyfikacji.

Powstanie naszego rozwiązania zawsze poprzedzamy spotkaniami o charakterze konsultacyjnym. Staramy się podczas tych spotkań poznać niezbędne szczegóły Państwa działalności, a także zidentyfikować potrzeby okołowdrożeniowe - czyli zapotrzebowanie na szkolenia, bądź potrzeby zmian w procedurach organizacyjnych, i doradzić skuteczną formę ich przeprowadzenia.

Przez pewien okres od zakończenia wdrożenia naszego rozwiązania prowadzimy monitoring skuteczności oprogramowania. W ten sposób staramy się wychwycić te elementy, które mogą być przedmiotem dalszego rozwoju naszego wspólnego przedsięwzięcia - bo tak właśnie traktujemy wdrażanie dedykowanych systemów u naszych Klientów.


Systemy obiegu dokumentów

Systemy obiegu dokumentów to nasz produkt, skierowany przede wszystkim do jednostek administracji publicznej, urzędów i samorządów. Oferujemy Państwu wdrożenie modułu elektronicznego przetwarzania i monitorowania wniosków. Z naszych doświadczeń wynika, że w przypadku spraw o charakterze masowym, wdrożenie naszego rozwiązania może spowodować oszczędności, idące w dziesiątkach etatów. Daje to Państwu możliwość lepszego zagospodarowania czasu i umiejętności Państwa pracowników, przy jednoczesnej poprawie jakości obsługi klienta lub petenta.

Ze swojej strony, oferujemy pomoc przy tworzeniu opisu procedury organizacyjnej postępowania z przychodzącymi pismami. Korzystając z obserwacji, jakie poczyniliśmy podczas wdrożeń, staramy się zawsze proponować pewne rozwiązania, które pozwolą skuteczniej funkcjonować w ramach istniejących ograniczeń prawno-organizacyjnych.

Istnieje również możliwość udostępnienia modułu internetowego naszego systemu, co pozwoli Państwu stworzyć stanowisko obsługi petenta przez Internet.


Portale

Jeżeli będą Państwo zainteresowani, możemy również przygotować portal internetowy Państwa firmy, instytucji bądź organizacji. Dzięki rozwiązaniom firmy Solmetra, stosowanych w naszych aplikacjach, możemy zaoferować Państwu wygodny sposób zarządzania treścią. Dzięki temu, zmian na Państwa portalu mogą również Państwo dokonywać sami.

Zniżka

W ramach tworzenia dla Państwa portalu internetowego, możliwe jest również zintegrowanie go z innymi naszymi rozwiązaniami po obniżonej cenie.


Szkolenia

Nasza firma została wpisana do oficjalnego rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Prowadzimy szkolenia o tematyce informatycznej dla firm, instytucji oraz grup.

Zakres naszych szkoleń obejmuje:
  • zasady obsługi naszych rozwiązań (dla pracowników naszych Klientów)
  • obsługę systemu OBIEG w OKE Kraków (dla nauczycieli i dyrektorów szkół)
  • projektowanie aplikacji internetowych
  • projektowanie i administracja baz danych (Microsoft SQL Server, PostgreSQL)

W celu ustalenia szczegółów szkolenia, prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem: rw-online@rw-online.pl


Strona Główna .:. Klienci .:. Oferta .:. Kontakt.:.